• برند:UTEL
    UTEL
  • کاربرد:مخصوص کاربران حرفه ای
مودم-GPON-مدل-G242New-Face
مودم-GPON-مدل-G242New-Face

ONT مدل G242 قابلیت ارائه سرویس های سه گانه Voice, Data, Video را با بهره گیری از فناوری gpon بر روی فیبر نوری مهیا می سازد این دستگاه امکان دسترسی به اینترنت از طریق فیبر نوری با سرعت دریافت 488/2 گیگابیت بر ثانیه و سرعت ارسال 244/1 گیگا بیت بر ثانیه را فراهم می سازد. ارائه سرویس های IPTV و Online Gaming و همچنین سرویس های VoIP (خدمات تلفن بر بستر IP) از قابلیت های این دستگاه ONT می باشد با استفاه از پورت USB این دستگاه امکان هم رسانی و ذخیره سازی روی حافظه جانبی برای کاربران مهیا شده است.

  • GPON Modem Router
  • GPON Interface (1.244Gbps/2.488Gbps)
  • 2x Ethernet Ports
  • 1x FXS RJ45 for VoIP Service
  • 1x SC/APC Connector, Single Mode Fiber
  • Support 802.11n WIFI
  • Up to 300 Mbps Wireless connectivity
  • Support SIP Protocol
  • Support MD/MDIX Auto Detection
لطفا منتظر بمانید ...